Využijte služeb našeho bytového architekta

Zařizování domova patří bezesporu k nejpříjemnějším a nejdůležitějším záležitostem v životě. Abychom se někde cítili opravdu dobře a pohodlně, je zapotřebí brát ohled na spoustu faktorů. Celkový dojem mohou buď vylepšit, nebo naopak pokazit detaily, nad nimiž málokdo dokáže přemýšlet ve fázi plánování. A proto, žene každý má dostatek času na to, vkusně, účelně a příjemně sladit všechny prvky v interiéru je nejlepším řešením obrátit se na odborníka – bytového projektanta.

Jak probíhá vzájemná spolupráce s bytovým projektantem?
Na první schůzce, po zaměření daného prostoru, konzultujeme se zákazníkem jeho představy a požadavky. Pečlivě nasloucháme, protože je nutné přistupovat ke každé zakázce individuálně. Je důležité respektovat nejen vkus a životní styl zákazníka, ale také charakter a prostředí stavby. Na další schůzku připravím návrhy, kde si zákazník může prověřit, jestli mu spolupráce s námi vyhovuje nebo ne. V případě, že se zákazník rozhodl pro spolupráci s naší firmou, doladíme návrhy do posledního detailu včetně přesné 3D vizualizace pro jasnou představu o tom, jak ve skutečnosti bude výsledný interiér vypadat.

Čím se lišíme od konkurence?
I když se specializujeme především na výrobu nábytku, navrhujeme celkové řešení interiérů. Jsme jednou z mála firem, která nenabízí jen jednu službu, máme vlastní výrobu, provádíme montáž a zajišťujeme další sekundární práce tzn. stavební úpravy, podlahové krytiny, vymalování, světelnou techniku, poradíme s výběrem nejvhodnějších doplňků. To vše díky týmové práci a dobře fungující komunikaci mezi jednotlivými odděleními. Naše jedinečnost je tedy v komplexnosti služeb. Samozřejmostí je u nás i to, že zákazníka před zahájením výroby provedeme samotnou výrobou a může si tak ověřit kvalitu výrobního zpracování.

Není to přece jen zbytečný luxus?
My si myslíme, že ne. Konečný výsledek vždy vypadá přesně podle představ, na nikoho nečekají žádná nemilá překvapení. Snažíme se zpřístupnit služby bytového projektanta všem, tzn. i s ohledem na finanční možnosti zákazníka. Málokdo má dnes luxus „dostatek času“, a když si spočítáte kolik času, nervů, atd. strávíte nad návrhy, hledáním dodavatelů, výběrem barevných možností…, tak výsledná cena je spíše pozitivním překvapením.

architekt